مرکز پیام کوتاه

  مرکز پیام کوتاه گاما نماینده رسمی اپراتور های پیام کوتاه با استفاده از بستر های ارتباطی و شماره های مجازی 3000و 1000و2000 و 9000و 5000 ،021،026، 021000 و ارسال پیام با نام تجاری همواره جهت کسب رضایت مشتریان سعی می کند خدمات و امکانات خود را با  بهترین کیفیت و متناسب با نیاز متقاضیان عرضه نماید     .

گارانتی رضایت مشتریان

هفت روز گارانتی بی قید و شرط

نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید، امکانات را ملاحظه کنید، و در صورت رضایت هزینه پنل را پرداخت کنید،درصورتیکه که در حین کار با سامانه دچار مشکلی شدید که قابل حل نبود کل وجه پرداختی به حساب شما مرجوع میشود.

شرکت گاما کیفیت خدمات خود را با ذکر گارانتی رضایت بی قید و شرط در تمامی قراردادها تضمین می نماید.

گارانتی رضایت مشتریان


کیفیت خدمات سامانه پیامک  گاما تضمین شده است . رضایت کامل شما از خدمات شرکت گاما بزرگترین هدف ماست و به همین دلیل ما نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با ارائه با کیفیت ترین خدمات به این هدف نائل شویم . برنامه ” گارانتی رضایت ” بخشی از تلاش ما در این راستا است . شما می‌توانید تمامی سرویس های شرکت گاما را  به مدت ۷ روز از تاریخ خریداری به هر دلیل به ما بازگردانید که یا با خدمات جدیدی تعویض شود و یا کل قیمتی که برای آن پرداخته‌اید را  بی قید و شرط دریافت نمائید .

آن چه که ما را قادر می‌سازد تا چنین خدمتی را به مشتریان گاما پیامک ارائه کنیم اعتقادمان به کیفیت خدمات ارائه شده در مجموعه بزرگ گاما است . در طرح گارانتی رضایت مشتری با توجه به موارد زیر ، هزینه پرداخت شده توسط مشتری در صورت عدم رضایت ایشان ، برگشت داده خواهد شد .

شرایط گارانتی

  1. تنها پنل های کاربری گاما پیامک دارای طرح گارانتی رضایت می باشد .
  2. با توجه به اینکه خطوط اختصاصی به نام کاربر ثبت شده و در صورت مرجوع سازی قابل استفاده نخواهد بود ، هزینه خط اختصاصی کسر و مابقی هزینه به صورت کامل برگشت داده میشود
  3. در صورتیکه پس از گذشت یک ماه درخواست لغو سرویس داشته باشید هزینه شماره اختصاصی + 20% از هزینه کل قرار داد به عنوان هزینه راه اندازی کسر شده و مابقی مبلغ محاسبه و عودت داده خواهد شد .


گارانتی رضایت یعنی در پایان هفتمین روز برقراری سرویس با کاربر تماس گرفته می شود و نظرات وی درباره کیفیت سرویس ها و خدماتی که دریافت کرده اخذ می شود. چنانچه کاربری از سامانه پیامک  یا سایر خدمات شرکت گاما اعلام نارضایتی کند می تواند ضمن فسخ قرارداد هزینه های پرداختی برای سرویس را  بی قید و شرط دریافت کند.


گارانتی رضایت یک شعار تبلیغاتی نیست، پیشکشی است برای اثبات اینکه در این شرکت قلب ها برای کاربران می تپد.

سفارش آنلاین و دریافت پنل

خرید آنلاین پنل اس ام اسپنل اس ام اس مورد نظر خود را انتخاب کرده اید؟  |