کالایی دارید که قصد تبلیغ نمودن آن را دارید!؟ اما مشکلی که دارید این است که کالای شما مخاطب خاص خود

برای اولین بار دیتای کدپستی همراه اول و ایرانسل با تفکیک جنسیت در اختیار گاما پیامک قرارگرفته است،این سیستم بطور مستقیم به اپراتور های سرویس دهنده متصل است و به روز رسانی به صورت آنلاین توسط اپراتور انجام میپذیرد.

کاربرد ماژول ارسال پیام براساس سن و جنسیت

اینکه چه شغلی داشته باشید اصلا برای استفاده از این ماژول اهمیت ندارد. تنها موردی که برای استفاده کردن از این سرویس اهمیت دارد این است که بدانید کالا یا خدمات شما به درد مردها می خورد و یا زنها ! اطلاع رسانی شما باید به کدام رده سنی انجام شود، نوجونان، جوانان، میانسالان و یا سالمندان. پس از مشخص نمودن متن مورد نظر خود را تایپ نموده و با خیال راحت ارسال نمایید.

اگر کالا یا خدماتی دارید که مختص بانوان و یا آقایان است، اگر تنها سنین خاصی قادر به استفاده از محصول شما می باشند استفاده از این ماژول به شما پیشنهاد می شود. با استفاده از این سرویس بازار هدف مناسبتری را برای انجام تبلیغات خود انتخاب نمایید.

 

ارسال پیام با تفکیک جنسیت و سن

در این روش جدید شما میتوانید پیامک های خود را به رنج سنی خاص و یا یک جنسیت خاص در یک کدپستی یا شهر یا منطقه محدود کنید . حتی درخواست پیامک انبوه شما میتواند ترکیبی از این دو شرط را داشته باشد شما به عنوان یک فروشنده , مدیرعامل یک شرکت خدماتی و یا یک بیزینس من آزاد میتوانید در هر بازه ای از مخاطبین و دارندگان تلفن همراه , خدمات و محصولات خود را عرضه کنید .  در قسمت ارسال پیامک هدفمند با همکاری اپراتور  همراه اول و ایرانسل شما میتوانید مخاطبین خود را با حساسیت و محدودیت های بیشتری انتخاب کنید

 

ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه منطقه ای براساس سن و جنسیت

در این روش جدید شما میتوانید پیامک های خود را به رنج سنی خاص و یا یک جنسیت خاص در یک کدپستی یا شهر یا منطقه محدود کنید

ارسال پیام تبلیغاتی و انبوه با تفکیک سن و جنسیت 
 ارسال هدفمند شما را برای تبلیغات موفق و پربازده کمک می نماید و همچنین شما مطمئن هستید که با کمترین هزینه محصولات و یا متن اطلاع رسانی خود را به مشتریان یا مخاطبان اصلی خود در هر جنسیت و هر رده ی سنی اطلاع رسانی می نمایید. ارسال های انبوه فعلی براساس کدپستی و یا محدوده بانک های شماره ها احتمال و درصد خطای بالاتری نسبت به متد جدید ارسال های تبلیغاتی دارد . هوشیار باشد و در سریع ترین زمان ممکن گوی سبقت را از رقبای ضعیف خود بربایید .

در این روش جدید شما میتوانید پیامک های خود را به رنج سنی خاص و یا یک جنسیت خاص در یک کدپستی یا شهر یا منطقه محدود کنید . حتی درخواست پیامک انبوه شما میتواند ترکیبی از این دو شرط را داشته باشد

ارسال پیام با تفکیک سن و جنسیت

شما به عنوان یک فروشنده , مدیرعامل یک شرکت خدماتی و یا یک بیزینس من آزاد میتوانید در هر بازه ای از مخاطبین و دارندگان تلفن همراه , خدمات و محصولات خود را عرضه کنید .  در قسمت ارسال پیامک هدفمند با همکاری اپراتور  همراه اول و ایرانسل شما میتوانید مخاطبین خود را با حساسیت و محدودیت های بیشتری انتخاب کنید .

  به عنوان مثال شما به عنوان ارایه کننده خدمات آرایشی بهداشتی محصولاتی دارید که در هر بازه سنی و به هر جنسیتی امکان عرضه را دارند . اما مسلما ارایه محصولات مردانه به آقایانی که در بازه سنی  استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی باشند , احتمال خرید آنها از شما را بسیار افزایش میدهد .

همینطور ممکن است تمایل داشته باشید تبلیغات شما به صورت محله ای یا منطقه ای متمرکز شود. لکن لازم است تبلیغات شما به خانم ها یا آقایان محله مورد نظرتان معطوف گردد.

ارسال پیامک هدفمند براساس سن و جنسیت

این دیتای ارزشمند به شما کمک میکند تبلیغات خود را به صورت هدفمند تری انجام دهید و بسیار بسیار در هزینه های تبلیغات خود صرفه جوئی نمائید.

  گاما پیامک به عنوان اولین و بهترین ارائه کننده خدمات ارسال پیامک انبوه براساس کدپستی و جنسیت و محدوده سنی در ایران , با همکاری اپراتور های همراه اول و ایرانسل افتخار دارد این سرویس را به متقاضیان ارائه نماید
مهمترین امکانات این سرویس:

ارسال پیام با تفکیک سن و جنسیتامکان تعیین نوع اپراتور همراه اول یا ایرانسل

ارسال پیام کوتاه با تفکیک سن و جنسیتامکان انتخاب شماره های دایمی یا اعتباری

ارسال پیام با تفکیک سن و جنسیتامکان انتخاب کدپستی محله مورد نظر

ارسال پیام کوتاه براساس سن و جنسیت  امکان انتخاب شهر و استان مورد نظر

ارسال پیام کوتاه با تفکیک جنسیت و سن  امکان ارسال پیام از روی نقشه

سامانه ارسال پیام با تفکیک سن و جنسیت امکان انتخاب نحوه دریافت پیام توسط مخاطب (ذخیره در گوشی، ذخیره در سیم کارت،ارسال پیامک به صورت فلش)

پیامک تبلیغاتی با تفکیک سن و جنسیتامکان انتخاب تاریخ و زمان ارسال

ارسال پیام با تفکیک سن و جنسیتامکان ارسال پیام به صورت تدریجی و با فاصله زمانی

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیتامکان ارسال به همه یا بخشی از شماره های موجود

سن و جنسیت

سامانه پیامک گاما تنها سیستم ارسال پیامک انبوه است که امکان ارسال پیامک به شماره های ایرانسل و همراه اول با تفکیک کدپستی و محله ، جنسیت و سن را دارا میباشد همچنین امکان تفکیک دایمی یا اعتباری بودن خطوط نیز در این دیتا وجود دارد، نکته قابل توجه این است که بر خلاف سایر سامانه های ارسال اس ام اس گروهی، پنل پیامک گاما امکان تفکیک جنسیت و رده سنی  را در دیتای بانک موبایل محله ای خود دارد