مرکز پیام کوتاه

  مرکز پیام کوتاه گاما نماینده رسمی اپراتور های پیام کوتاه با استفاده از بستر های ارتباطی و شماره های مجازی 3000و 1000و2000 و 9000و 5000 ،021،026، 021000 و ارسال پیام با نام تجاری همواره جهت کسب رضایت مشتریان سعی می کند خدمات و امکانات خود را با  بهترین کیفیت و متناسب با نیاز متقاضیان عرضه نماید     .

چرا پیامک صوتی تل آوا

سرویس ابری پیامک صوتی تل آوا این امکان را به شما می دهد تا با کمترین هزینه پیامک صوتی خود را به صورت انبوه و هدفمند ارسال کنید.

هر چند میزان دلنشین بودن صدا و نوع پیام ارسالی تاثیر عجیبی در موفقیت تبلیغات شما دارد ولی مطمئن باشید موفقیت شما در اطلاع رسانی انبوه با تل آوا تضمین شده است.

  • تل آوا امکان ارسال پیام با حالت کلامی و لحن های مختلف را فراهم می کند. امکان چندبار ارسال در صورت عدم موفقیت و همچنین نمایش لحظه ای گزارش ارسال ها از دیگر مزایای این سرویس به شمار می آید.
  • نکته ویژه اینکه تل آوا پیام شما را تا پایان روز ارسال(ساعت24) برای مخاطب ذخیره می کند، یعنی اگر به هر دلیلی مخاطب تمایل به شنیدن پیام شما داشته باشد، تنها کافی است به همان شماره ای که به او تماس گرفته است؛ تماس بگیرد و پیام شما را بشنود.
  • از همه مهمتر اینکه استفاده از تل آوا ، بسیار به صرفه بوده و ضریب موفقیت و نتیجه تبلیغات و اطلاع رسانی تا حد باور نکردنی بالا می برد. هر پیامک صوتی پالسی که 5 ثانیه می باشد تقریبا معادل یک پیامک متنی است که هر پیامک صوتی معادل 119 ریال بوده همچنین با دریافت پنل های حرفه ای می توانید با تعرفه استثنایی پیامک صوتی ارسال کنید.
  • پیامک صوتی دقیقه ای هم امکان دیگری است که کاربران می توانند با پرداخت مبالغ بسیار کمی پیامک های دقیقه ای و یا 60 ثانیه ای ارسال کنند.
    جهت اطلاعات بیشتر از تعرفه ها کارشناسان فروش تل آوا صمیمانه پاسخگوی شما هستند.

 نحوه محاسبه و قیمت گذاری پیامک صوتی به صورت پالس های 5 ثانیه و دقیقه ای می باشد که در نوع خود بی نظیر و کاملا به نفع مشتری می باشد به این معنی که چنانچه پیام شما 20 ثانیه ای باشد، نیاز نیست هزینه یک پیامک صوتی 60 ثانیه ای را پرداخت کنید و اگر پیامک صوتی شما طولانی تر است می توانید با پرداخت مبلغ کمی از تعرفه دقیقه ای استفاده کنید.

پیامک صوتی تل آوا در حال حاضر بروزترین و جدیدترین ابزار اطلاع رسانی انبوه هوشمند است که برای کاربر امکان برگزاری نظرسنجی تلفنی را فراهم کرده است و همچنین با این سرویس؛ کاربر میتواند پیامک صوتی خود را به هر منطقه از تهران و یا هر شهرستان در سراسر کشور ارسال کند .

سفارش آنلاین و دریافت پنل

خرید آنلاین پنل اس ام اسپنل اس ام اس مورد نظر خود را انتخاب کرده اید؟  |