ارسال پیامک زنده

• چطور می‌شود با پیامک صوتی یک نظرسنجی انبوه تلفنی را مدیریت کرد؟

پیامک صوتی علاوه بر خوانش یک پیام ضبط شده برای مخاطبان، می‌تواند یک سوال چندگزینه‌ای را از مخاطبان بپرسد و از آنها بخواهد که گزینه مورد نظرشان را پس از شنیدن گزینه‌ها شماره گیری کنند. پس از اتمام کمپین، می‌توانید درصد پاسخگویی مخاطبانتان به هر گزینه را مشاهده و تحلیل کنید.

• پیامک صوتی چیست؟ تفاوت پیام صوتی و MMS در چیست؟

پیامک صوتی همان تماس تلفنی معمولی شماست با این تفاوت که دیگر کسی پشت خط تلفن نیست و یک صدای ضبط شده برای مخاطبانتان پخش می‌شود. فرض کنید قرار است تا 200 نفر را به یک مراسم یا مهمانی دعوت کنید. می‌توانید خودتان تک تک با این افراد تماس گرفته و با هر نفر چندین دقیقه صحبت کنید. اما راه ساده‌تر، ارسال پیامک صوتی است. ابتدا صدایتان را ضبط می‌کنید و در آن از همه مهمان‌ها دعوت می‌کنید. بعد وارد صفحه کاربری‌تان در تل آوا می‌شوید و شماره مخاطبانتان را وارد می‌کنید. حالا گوشی تلفن ثابت یا همراه مهمان‌ها زنگ می‌خورد و در کمتر از چند دقیقه، همه آن‌ها صدای شما را می‌شنوند و براحتی و بسرعت برای حضور در مراسم شما دعوت می‌شوند، آنهم بصورت کاملا رسمی و با صدای خود شما.

• نحوه فعال سازی پنل پیام صوتی به چه صورت است ؟

از طریق سفارش آنلاین و عضویت ثبت نام خود را انجام دهید بلافاصله پس از ثبت نام نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک و ایمیل برایتان ارسال میشود و بعد از واریز هزینه فعال سازی مدارک احراز هویت را از بخش ارسال مدارک بارگزاری نمائید و  بعد از تائید مدارک میتوانید از امکانات پنل خود استفاده بفرمائید

مدارک مورد نیاز برای کاربران حقیقی

تصویر کارت ملی + تصویر قبض تلفن ثابت / موبایل

مدارک مورد نیاز برای کاربران حقوقی

تصویر کارت ملی مدیرعامل + تصویر روزنامه رسمی + تصویر قبض تلفن ثابت / موبایل به نام مدیرعامل یا شرکت

• در سامانه تبلیغات صوتی با چه شماره ای پیام ها ارسال میشود

سیستم تماس صوتی مجهز به 6 سرور از پیش شماره های تلفن تهران ، مشهد و قم میباشد . شماره ها به صورت عمومی روی همه پنل ها فعال است و نیازی به خرید شماره اختصاصی وجود ندارد . شما میتوانید سرور شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید سیستم به صورت رندم از شماره های مختلف پیام ها را ارسال خواهد کرد

تل آوا هزاران خط تلفن دارد که بین همه کاربرانش مشترک است و کسی خط تلفن ویژه و اختصاصی ندارد. بنابر این هربار که پیامک صوتی ارسال می‌کنید، شماره یکی از هزاران خطوط ثابت زمانک بر روی دستگاه طرف مقابل نشان داده می‌شود. اگر نیاز به یک شماره اختصاصی و دائمی برای اطلاع رسانی و تبلیغات کارهایتان نیاز دارید، پیشنهاد ما استفاده از دستگاه «پیامک صوتی» است.

این دستگاه دیگر نیازی به اینترنت ندارد و مستقیما به خط تلفن ثابت شما متصل می‌شود و کار ارسال پیامک‌های صوتی را آغاز می‌کند. با خرید دستگاه پیام صوتی دیگر احتیاجی به شارژ ریالی صفحه کاربری‌تان نیست و هزینه ارسال‌های آن روی قبض تلفن ثابت شما مثل همه تماس‌هایتان محاسبه می‌شود.

 

 

 

• در صورت جواب ندادن مخاطب وضعیت پیام صوتی ارسالی چه می شود؟

درهنگام ارسال پیام صوتی می توانید در همان ابتدا مشخص کنید درصورت عدم پاسخگویی مخاطب پیام شما از 1 الی 3 چند بار در چه فواصل زمانی تکرار شود و در نهایت در صورت عدم پاسخگویی نهایی مبلغ به حساب کاربری شما عودت داده می شود.