ارسال اس ام اس از طریق BTS

از طریق این سرویس شما می توانید به موبایل های حاضر در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خودبر اساس شعاع اطراف دکل پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید

دکل های مخابراتی یا همان BTS به آنتن های مخابراتی گفته می شود که به طور مستقیم با تلفن های همراه در ارتباط هستند و برد مفید آنها می تواند بین 20 تا 60 کیلومتر باشد ، البته مفید ترین برد آنها در حدود همان 20 کیلومتر می باشد و در تهران و برخی از شهرهای بزرگ این محدوده کمتر می شود و این به خاطر وجود مشترکین بیشتر و ساختمان ها و موانع بیشتر می باشد .

زمانی که شما بر اساس دکل های مخابراتی پیامک ارسال کنید ، اس ام اس شما به دست کسانی می رسد که گوشی تلفن همراه آنها در محدوده آن دکل مخابراتی قرار دارند

ارسال BTS

 روش ارسال اس ام اس از طریق بی تی اس یا به عبارتی دکل های مخابراتی یکی از روش های کاملاً موثر و دقیق جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی محله ای به شماره های ایرانسل است . بدین صورت که شما متن خود را مشخص کرده و منطقه یا خیابان خود را انتخاب می کنید ،سپس به شماره هایی که در 48 ساعت گذشته در محدوده دکل مخابراتی مورد نظر روشن بوده است پیام شما ارسال خواهد شد  لازم به یاداوری است این سیستم مختص به استان و یا شهری خاص نبوده و امکان ارسال تبلیغات به تمامی شماره های ایرانسل در تمامی نقاط ایران را دارید.

خدمات قابل ارائه برای ارسال پیام از طریق BTS :

در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید ، به این آنتن ها BTS گفته می شود .

از مزایای این نوع از ارسال این است که ارسال شما برخلاف سایر بانک شماره های ایرانسلی که در سامانه های پیامک عرضه می گردد و ممکن است چندین سال از به روز رسانی آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا 24 ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است.

به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت.

تمامی سفارشات توسط شرکت ایرانسل انجام می گیرد و هیچ واسطه ای در این میان وجود نخواهد داشت

BTS

ارسال پیامک از طریق bTS

تعرفه ارسال پیامک :

 • در ارسال محله ای BTS ایرانسل، هزینه هر پیامک 230 ریال به علاوه 9 درصد مالیات ارزش افزوده خواهد بود.

 • در تیراژ های بالا این رقم قابل مذاکره می باشد .

 • نیازی به پرداخت هزینه برای خرید خط ، پنل و ... وجود ندارد .

BTS

ارسال پیام کوتاه از طریق BTS

ارسال از طریق دکل مخابراتی

ارسال پیام از طریق دکل مخابراتی BTS

مراحل درخواست ارسال BTS:

ابتدا باید تعداد مورد نظر خود را تعیین و یا از طریق همکاران تعداد شماره های موجود در یک منطقه و یا شهر را استعلام نمایید. پس از مشخص شدن تعداد موردنظر، فرم درخواست ارسال را دانلود و پس از تکمیل نمودن آن، اسکن آن را برای شرکت ارسال نمایید. در صورتی که ارسال شما مورد تایید قرار بگیرد 48 ساعت پس از آن ارسال شما انجام خواهد شد.

همچنین سفارشات تنها در روزهای اداری و قبل از ساعت 14 دریافت می شود و سفارشاتی که پس از این ساعات ارسال شود یک روز به تعویق خواهد افتاد.

این امکان برای شما مقدور خواهد بود که روز ارسال و همچنین ساعت ارسال را نیز تعیین نمایید.

در این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارشی توسط اپراتور برای مشاهده ارائه نمی گردد.

BTS

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS

محدودیت های ارسال از دکل ایرانسل :

 • حداقل میزان سفارش 50000 عدد می باشد.
 • اگر شهری کمتر از این میزان شماره فعال داشته باشد ، محدودیت فوق اعمال نمی گردد .
 • ارسال توسط اپراتور صورت می گیرد و شما نمی توانید به صورت تدریجی تعداد زیر 50000 عدد را ارسال کنید.

ارسال پیامک به افراد حاضر در محل از طریق دکل مخابراتی BTS

از طریق این سرویس شما می توانید به موبایل های حاضر در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خودبر اساس شعاع اطراف دکل پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید

نکات مهم ارسال از طریق دکل ایرانسل :

- ارسال های BTS توسط خود اپراتور ایرانسل انجام می شود.

- خروجی شماره ها و دلیوری آنان توسط اپراتور ایرانسل به درخواست کنندگان ارائه نشده و تنها زمان ارسال و تعداد پیامک های ارسال شده جهت تایید ارسال ارائه می گردد. پس به عبارتی پس از ارسال شما تنها یک تاییدیه ی ارسال را از جانب اپراتور دریافت خواهید کرد.

- تنها ارسال هایی با بیش از 50 هزار شماره جهت ارسال مورد قبول می باشد.

- اگر متن شما دو بخشی بوده ( هزینه معادل دو پیامک محاسبه می شود ) و قصد ارسال 25 هزار پیامک را دارید ، با اینکه هزینه پیامک معادل 50 هزار پیامک یک بخشی می باشد اما ارسال شما انجام نمی شود زیرا همانطور که در مورد قبل ذکر شد ارسال ها می بایست شامل 50 هزار شماره ایرانسل باشد.

- بعد از ارسال فرم درخواست می بایست پنل پیامک خود را به میزان مورد نظر جهت ارسال به ایرانسل شارژ نمایید.

شرایط و نحوه ارسال

 • شماره های هر دکل به صورت میانگین بین 15 روز تا 1 هفته آپدیت و به روز رسانی می گردند.
 • ارسال در این روش تنها به پیش شماره های ایرانسل کل کشور (دائمی یا اعتباری) مانند رنج های زیر انجام می گردد :۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۳-۰۹۳۹-۰۹۳۰
 • ارسال پیامک با پیش شماره 9000 انجام می شود ( نیازی به خرید خط نیست ، این خط عمومی بوده و متعلق به شرکت ایرانسل میباشد )
 • از آنجایی که اطلاعات خطوط بین ساعت 12 شب تا 2 نیمه شب آپدیت میشود بنابراین قریب به اتفاق خطوط مربوط به ساکنین منطقه میباشد
 • حداقل تعداد سفارش 50 هزار عدد پیامک در هر منطقه میباشد
 • توجه داشته باشید بسته به ترافیک  BTS ، ارسال ها ممکن است حداکثر با 2 ساعت  تاخیر ارسال گردد .

 

نحوه سفارش

 • برای سفارش پیامک از طریق دکل های مخابراتی ابتدا فرم مربوطه را دانلود نموده و پس از تکمیل از طریق بخش پشتیبانی ارسال نمایید .
 • دقت نمایید فرم حتما باید به صورت تایپ شده باشد .
 • فرم تکمیل شده باید حداقل 72 ساعت قبل از موعد ارسال از طریق بخش پشتیبانی ارسال گردد .
 • روزهای پنجشنبه و جمعه خدمات ارسال ارائه نشده و این دو روز جزو 72 ساعت نیز محسوب نمیشود .
 • ساعت ارسال از 9 صبح تا 20 میباشد

ارسال پیام کوتاه از طریق bts


شماره های گیرنده جهت ارسال از دکل ایرانسل تنها شماره های ثابت و یا اعتباری ایرانسل می باشند که طی 48  ساعت ، قبل از زمان درخواست شما جهت ارسال BTS از منطقه مد نظرتان جمع آوری شده اند. به عبارتی اگر فردی خط ایرانسل داشته باشد و الان در منطقه ی x ساکن باشد و شما قصد ارسال از طریق BTS به منطقه X را داشته باشید شماره وی در میان خروجی اپراتور ایرانسل جهت ارسال وجود دارد. حال ممکن است منطقه x 60 هزار و یا بیشتر شماره داشته باشد. حال فرض کنیم  75 هزار شماره در منطقه x از خطوط ایرانسل استفاده می نمایند. شما قصد ارسال تنها 50 هزار پیامک از طریق BTS را دارید. انتخاب شماره ها تصادفیست پس امکان دارد شماره ی فرد در 50 هزار پیامک باشد و ممکن است نباشد!