ارسال پیامک زنده از طریق دکل همراه اول ( LBS)

سرویس ارسال پیامک زنده  یا ارسال انبوه پیامک از طریق دکل LBS همراه اول

با این سرویس شما میتوانید پیام های خود را بصورت آنلاین به افرادی که در همان لحظه در  در محل مورد نظرتان حضور دارند  بدون تاخیر زمانی و بصورت زنده  ارسال نمائید.
این سرویس دقیقا مشابه سرویس BTS یا ارسال انبوه پیامک از طریق  دکل ایرانسل میباشد ،با این تفاوت که ارسال ها بدون تاخیر زمانی و بصورت آنی به محدوده مشخص شده از طرف شما ارسال خواهد شد.

ارسال پیامک زنده همراه اول

ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان اپراتور همراه اول)  این امکان را در اختیار ارسال کننده پیام قرار می دهد تا بر اساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول، نسبت به اطلاع رسانی و تعامل پیامکی با آنها اقدام نماید.

تفاوت سرویس " ارسال پیامک زنده " با " ارسال پیامک BTS ایرانسل "

این سرویس به تارگی بر روی شبکه همراه اول ارائه می شود. تا کنون سرویس ارسال پیامک مبتنی بر مکان مشترکین ، بر روی شبکه اپراتور ایرانسل و با عنوان ارسال BTS ارائه می شد و فقط شبکه مشترکین ایرانسل را در بر میگرفت. البته لازم به ذکر است که سرویس ارائه شده بر روی بستر اپراتور ایرانسل، سرویس زنده نبوده و موقعیت مکانی لحظه ای مشترکین ایرانسل را شناسایی نمی نماید. همچنین درخواست های مربوط به این سرویس از 72ساعت قبل بایستی ثبت شود و شماره های مقصد شناسایی شده، شماره هایی نیستند که لزوماً در هنگام ارسال، در محدوده مورد نظر ارسال کننده پیام قرار دارند.لذا عملاً سرویس ارسال پیامک زنده روی بستر همراه اول ، برای اولین بار این فرصت را در اختیار متقاضیان قرار می دهد تا بر اساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول در همان لحظه ارسال پیامک، اقدام به ارسال پیامک نمایند.

تفاوت سرویس " ارسال پیامک زنده " با سرویس " ارسال منطقه ای "

تفاوت اصلی این سرویس با سرویس ارسال منطقه ای که هم اکنون بر روی سامانه های مختلف وجود دارد در این است که در ارسال منطقه ای، بانک شماره ای از مشترکینی که بر اساس کد پستی آدرس خود را در منطقه مذکور ثبت نموده اند تهیه شده و جهت ارسال بر روی سامانه ها قرار داده می شود. بانک شماره های مذکور قطعاً به دلیل اینکه به طور مستمر بروز رسانی نمی شوند و به دلیل تغییر آدرس مشترکین، با خطای زیادی همراه بوده و آفلاین است. همچنین بانک شماره های مذکور نه تنها بر اساس موقعیت فعلی مشترک نیست بلکه بر اساس آدرس ثبت شده از مشترک در هنگام خرید سیم کارت است. اما زیرساخت موجود در سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان / LBS) ، در لحظه ارسال و به صورت آنلاین، لیست مشترکین همراه اولی که در محدوده مکانی مورد نظر ارسال کننده وجود دارند را شناسایی کرده و در نتیجه، ارسال پیامک بر اساس تعداد درخواستی متقاضی به شماره های شناسایی شده انجام خواهد شد.

مزایای اصلی سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان / LBS):

 • هدفمندسازی اطلاع رسانی ها و آگهی های تبلیغاتی و افزایش اثربخشی آنه
 • افزایش رضایت مندی مشترکین تلفن همراه در نتیجه دریافت اطلاعات، سرویسها و پیشنهادهای هدفمند مبنی بر موقعیت مکانی به جای دریافت پیامهای متعدد غیرهدفمند
 • پوشش بخش وسیعی از مشترکین تلفن همراه برای انجام ارسالهای لحظه ای مبتنی بر مکان(در حال حاضر اپراتور همراه اول در مقایسه با سایر اپراتورها، بیشترین تعداد مشترک را در اختیار دارد)
 • امکان ارسال پیامک زنده ، بر اساس موقعیت فعلی مشترکین همراه اول حاضر در یک محدوده مکانی خاص، بدون تأخیر زمانی

این سرویس در حال حاضر مشترکین سرویس همراه اول در تهران را تحت پوشش قرار می دهد و به زودی سایر مناطق جغرافیایی نیز افزوده خواهد شد.

نحوه ارسال سفارش :

 • ابتدا فرم سفارش آنلاین را تکمیل بفرمائید
 • ساعت ارسال پیامک زنده  9 صبح الی 17 میباشد
 • درخواست در ساعات اداری انجام میشود و کلیه درخواست های خارج از ساعات اداری به اولین ساعات کاری روز بعد موکول میشود
 • در حال حاضر فقط امکان ارسال به مشترکین همراه اول در تهران وجود دارد
 • گزاش ارسال این بخش براساس تعداد ارسال شده  اعلام خواهد شد
 • ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن ارسال شده و هیچ ارسال نشده ای ندارد
 • تنظیمات ارسال و انجام سفارش نهایتا 30 دقیقه زمانبر خواهد بود