تبلیغات انتخابات 96

تعرفه و خدمات منحصر بفرد ویژه تبلیغات پیامکی و تبلیغات صوتی ویژه کاندای انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا

طبق آخرین اخبار دوازدهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری دهم و انتخابات شورای شهر و روستا  در اردبیشهت ماه سال 96 برگزار خواهد شد

تبلیغات انتخاباتی شیوه های گوناگونی دارد که رایج ترین آنها ، تبلیغ از طریق چاپ و پخش تراکت و پیامک های تبلیغاتی می باشند ، با توجه به اینکه کاندیداها می توانند با هزینه بسیار اندک نام خود را در inbox گوشی گیرندگان ارسال کنند تا در زمان انتخابات و رای گیری مردم با مراجعه به گوشی بتوانند نام کاندیدا را مشاهده و به ایشان رای دهند ، یکی از به صرفه ترین و بهترین تبلیغات انتخاباتی ، تبلیغات از طریق پیامک  و  پیام صوتی می باشد .

امکاناتی که در حوزه پیامک و پیام صوتی در طول دوره تبلیغات انتخابات مجلس می توان ارایه داد عبارت اند از :

  • ارسال پیامک به شهر ، منطقه یا محله مورد نظر 
  • ارسال بر اساس آنتن مخابراتی در شهر یا محدوده مورد نظر به شماره های ایرانسل
  • ارسال به اصناف مختلف در سطح کشور
  • ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت ، مثلا به افراد بالای 18 سال پیامک ارسال گردد 
  • ارسال های هوشمند و متناظر بر اساس فایل های مورد نظر و با ذکر نام و نام خانوادگی افراد

شرکت گاما  با ارایه تعرفه و کیفیت عالی ، آمادگی خود را برای ارایه خدمات در زمان تبلیغات انتخاباتی به کاندیداهای گرامی اعلام می دارد و امکاناتی همچون انجام ارسال پیامک توسط شرکت و با برنامه ریزی قبلی ،‌ارایه گزارشات ارسال از اپراتورها و اعزام کارشناس در محل ارائه پنل رایگان به ستاد های انتخاباتی جهت مدیریت تبلیغات ، طراحی سایت کاندیداهای برای انتخابات مجلس  ، شرایط و آفرهای ویژه نیز در حدود زمان انتخابات اعلامی می گردد .

در این طرح به کلیه ارسال کنندگان تبلیغات انتخاباتی یک پنل رایگان با دسترسی به کلیه شماره های کشور همراه با یک خط رند ویژه جهت ارسال پیامک تبلیغات انتخاباتی ارایه میشود.

نحوه محاسبه تعرفه ها با توجه به اینکه ارسالها عموما گسترده و در سطح استانهای مختلف و بعضا کشوری میباشند، با نرخی غیرقابل رقابت خواهد بود.

در نهایت از کلیه تبلیغ کنندگان اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، که فعالیت های تبلیغاتی مربوط به انتخابات ریاست جمهوری یا انتخابات شورای شهر و روستا  را بر عهده دارند دعوت میشود با عضویت در سامانه ارسال پیامک گاما ثبت نام کنند و در قسمت نام مجموعه کد ستاد انتخاباتی را وارد نمایند و بدین صورت اقدام به دریافت پنل رایگان ارسال پیامک نموده و در هر زمان که مناسب دیدند تبلیغات خود را ارسال نمایند.

همچنین تیم پشتیبانی سامانه در کوتاهترین زمان ممکن تمامی اقدامات لازم را انجام خواهد داد تا ارسالها با بهترین تعرفه و کیفیت صورت پذیرد.

مدارک لازم جهت استفاده از پنل رایگان ویژه انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا

  •     کارت حامیان ستادها انتخاباتی
  •     کارت شناسایی احراز هویت (فقط کارت ملی یا شناسنامه)
  •     تصویر رنگی (اسکن) از تعهد به عدم ارسال پیامکهای تخریبی سایر کاندیداها
  •     تصویر رنگی (اسکن) از تعهد به عدم ارسال پیامکهای خلاف قوانین و مقررات حاکم بر قوانین و مقررات کشور