مرکز پیام کوتاه

  مرکز پیام کوتاه گاما نماینده رسمی اپراتور های پیام کوتاه با استفاده از بستر های ارتباطی و شماره های مجازی 3000و 1000و2000 و 9000و 5000 ،021،026، 021000 و ارسال پیام با نام تجاری همواره جهت کسب رضایت مشتریان سعی می کند خدمات و امکانات خود را با  بهترین کیفیت و متناسب با نیاز متقاضیان عرضه نماید     .

تعهدنامه کاربران سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری

این توافق نامه فی مابین سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری و مشترک  فعلی یا آتی سرویس می باشد. با استفاده از خدمات ارائه شده توسط سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری مشترک خواندن و تعهد به رعایت مفاد این توافق نامه را تایید می نماید. .

تعهدات استفاده کننده سرویس:سامانه ارسال پیامک صوتی

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  رعایت تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران به ویژه قانون اساسی در رابطه با بهره برداری از خدمات و محصولات لازم الاجرا می باشد.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری توهین و بی احترامی به هر شخص حقیقی و یا حقوقی که متضمن ضمان باشد در سامانه ممنوع بوده و هرگونه مسئولیت ناشی از آن به عهده کاربر می باشد.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  ارسال هرگونه پیام با محتوای خلاف واقع، عرف و اخلاق از طریق سامانه ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریهرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای سایت تنها جهت مقاصد غیر تجاری و فقط با ذکر منبع مجاز است

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  شرکت می تواند مفاد این سند را به عنوان قرارداد فیمابین شرکت و مشترک تلقی نموده و از آن در مراجع قضایی، اداری، صنفی و غیره بهره برداری کند

محدوده توافق

    استفاده از سرویس های سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری منوط به شرایط زیر می باشد. لازم به ذکر است که هر زمان تغییراتی در این توافقنامه اعمال شود، نسخه به روز شده آن در سایت قرار خواهد گرفت. مسئولیت مرور منظم سایت و آگاهی از تغییرات بر عهده خود مشترک است.

شرایط عضویت

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریبرای عضویت در این سایت و استفاده از خدمات آن، اشخاص حقیقی بایستی حداقل دارای سن قانونی 18 سال باشند.
سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریمشترک هنگام پرکردن فرم ثبت نام باید دقت کامل را به عمل آورد و مسئولیت ثبت هر گونه اطلاعات اشتباه بر عهده خود مشترک می باشد.
سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابرییکی از روش های احراز هویت مشترک، شماره موبایل ارائه شده برای ارسال کد فعال سازی می باشد. بدیهی است مسئولیت هرگونه فعالیت با حساب کاربری مشترک بر عهده مالک آن شماره موبایل می باشد.
سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریمسئولیت کلیه ارسال های بر عهده کاربر بوده و هرگونه بروز اشکال یا ایجاد زحمت برای مخاطبین بر عهده کاربر میباشد.

عدم فروش مجدد خدمات

هر مشترک می تواند از سرویس ارائه شده توسط سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری استفاده کند و حق واگذاری سرویس فوق را جزاً و کلاً به شخص ثالث بدون مجوز سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری ندارد. نمایندگی های مجاز سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  از این قاعده مستثنی هستند.

حفاظت از اطلاعات و ذخیره سازی پیغام ها

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  برای ارائه سرویس بهتر، متون ارسالی و دریافتی به مدت حداقل 6 ماه توسط سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری آرشیو می شود. سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری با استفاده از اختیارات اجرایی، فنی و فیزیکی، و رعایت استانداردهای بین المللی امنیت اطلاعات مانند ISMS-ISO27001 به حفظ محرمانگی اطلاعات مشترکین میپردازد

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریسامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری مختار است در صورت وجود محدودیت فنی، تغییر در سیاست و یا بنا به هر دلیل دیگر، مطابق با قوانین و مقررات مربوطه کشور فکس های بایگانی شده ای را که 1 ماه از دریافت و یا ارسال آن میگذرد را از بین ببرد

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریسامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری تعهد می نماید هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی مشترک را به شخص ثالثی ارائه نمی کند، و ارائه اطلاعات به اشخاص ثالث تنها با حکم مراجع قانونی و قضایی انجام خواهد شد

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریبا توجه به اینکه فکس های ارسالی از طریق اینترنت که بستری عمومی می باشد ارسال می گردند، سطح امنیت  سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری برای ارسال اطلاعات غیر طبقه بندی شده می باشد، و ضمن توصیه به عدم استفاده از آن برای ارسال اطلاعات محرمانه، مسئولیت افشای اطلاعات طبقه بندی ارسال و یا دریافت شده از طریق سیستم سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری به عهده مشترک می باشد

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریهنگام انجام عملیات خرید، شما به درگاه بانک ها هدایت شده و هیچگونه اطلاعاتی از جزییات حساب بانکی شما در پایگاه داده سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری ذخیره نمی شود.

قوانین خطوط تلفن

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری مشترک هیچگونه مالکیتی نسبت به خط تلفنی که جهت ارسال و دریافت فکس و پیامک صوتی در اختیار وی قرار داده شده است ندارد و مالکیت خطوط متعلق به سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری می باشد. این خطوط مطابق قوانین و مقررات شرکت مخابرات استان تهران استفاده شده و تحت هیچ شرایطی به مشترک واگذار نگردیده است

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریمشترک صرفاً جهت ارسال و دریافت پیامک صوتی و فکس  می تواند از این خطوط استفاده کند.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریچنانچه شرکت مخابرات ایران و یا تهران برای توسعه و تغییرات شبکه خود بنا به ضرورت سرشماره اختصاص داده شده به سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری را تغییر دهد، این تغییر مشمول تمامی مشترکین آن سرشماره می شود و مشترک حق هرگونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریدر صورت بروز اشکال و یا تغییری در ارائه خدمات از طرف مخابرات و قطع خطوط ارتباطی و یا بروز مغایرت که باعث ایجاد مشکل در ارائه سرویس شود هیچگونه مسئولیتی متوجه سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری نخواهد بود، و مشترک حق هر گونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.

رمز عبور

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریحفاظت از رمزعبور اشتراک سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری بر عهده خود مشترک است و اگر شخصی از رمز عبور مشترک با اطلاع یا بدون اطلاع وی استفاده نماید سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری مسئولیتی در قبال سو استفاده یا از بین رفتن اطلاعات مشترک ندارد.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابریبازیابی رمز عبور تنها با داشتن دسترسی به ایمیل ثبت شده هنگام ثبت نام مقدور می باشد. چنانچه دسترسی مشترک به ایمیل مذکور قطع شود امکان بازیابی رمزعبور وجود نخواهد داشت.

عدم استفاده غیر قانونی

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  از آنجا که ارسال و دریافت پیغام ها و تبلیغات ناخواسته باعث کاهش کیفیت خدمات رسانی به مشترکین می شود، ارسال هرگونه تماس صوتی یا فکسی که در قالب spam و یا فکس های تبلیغاتی ناخواسته تلقی شود، ممنوع می باشد و در صورت دریافت شکایت از شخص دریافت کننده، حق مسدود کردن سرویس مشترک توسط سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری محفوظ می ماند.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  مشترک متعهد می گردد از خدمات ارائه شده برای انجام اقدامات قانونی و متعارف بهره برداری نموده و از ارتکاب هرگونه جرم و تخلف پرهیز کند.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  مسئولیت استفاده صحیح و قانونی از حساب کاربری با مشترک بوده و هرگونه ارتکاب جرم و شکایت به علت استفاده ناصحیح از خدمات مستقیما متوجه مشترک خواهد بود

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  مشترک تعهد می نماید به نحوی از سرویس استفاده نماید که باعث آسیب رساندن یا از بین بردن سرور و سرویس های سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری نشود.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  مشترک نباید از نام یا آرم تجاری سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری بدون اجازه کتبی استفاده کند.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  مشترک شخصاً مسئولیت محتوای اطلاعات ارسال شده توسط این سرویس را دارد و سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری نویسنده یا منتشر کننده اطلاعات نمی باشد.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری استفاده هر شخص یا نهادی که منجر به تشویق، ترغیب یا فروش محتوای غیر قانونی می شود را منع می کند، در صورت تشخیص ارسال محتوای غیر قانونی، مجاز به مسدود کردن سرویس مشترک خواهد بود.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  تنها در صورت وصول دستور قضایی از مراجع ذیصلاح و یا درخواست مراجع امنیتی و انتظامی و همچنین عدم رعایت مفاد این توافق نامه فکس ها و پیامهای صوتی مشترک را بررسی و یا در اختیار مراجع فوق الذکر قرار می دهد.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  کاربران موظف هستند  که کارت ملی و شناسنامه خود را به صورت تصویر در بخش مدارک بارگزاری نمایند.  و هرگونه استفاده از پنل ارسال پیام صوتی و فکس ابری بدون بارگزاری مدارک غیر قانونی است.

هزینه ها و پرداخت ها

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  قیمت های اعلامی در سایت به روز بوده و مشترک موظف است تمام هزینه های شارژ و استفاده از سرویس را پرداخت کند. سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری می تواند برای مشترکینی که از خدمات سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  استفاده می کنند تغییر تعرفه یا تغییر شارژ دهد که نتایج این تغییرات در سایت اعلام می شود

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  مشترک با اطلاع از وجود رویه احراز هویت از طریق شماره موبایل، مبلغ ثبت نام را پرداخت می نماید

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  چنانچه حساب کاربری مشترک به علت نقض قوانین و مقررات سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری مسدود گردد هیچگونه وجهی بابت خسارت احتمالی پرداخت نشده و مبالغ پرداختی برگشت داده نمی شود.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  در صورت نقصان در ارائه خدمات که ناشی از اهمال و قصور سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  باشد، سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  متعهد به جبران خسارت وارده حداکثر تا سقف ۳۰% کل مبلغ پرداختی مشترک در آخرین دوره استفاده از سرویس سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  خواهد بود.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  ارسال کمپین با تکرار یا گارانتی مستلزم هزینه است که در ابزار محاسبه قیمت قابل مشاهده است.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  ارسال کمپین با استفاده از شماره های تولید شده و غیر ولید مجاز نبوده و کلیه هزینه و تبعات بر عهده مصرف کننده خواهد بود.

اشتراک رایگان

در صورت استفاده از اشتراک رایگان سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  ، علاوه بر شرایط عمومی شرایط زیر نیز مشمول مشترک بوده و نسبت به سایر شرایط اولویت و تقدم دارد:

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  تنها جهت آشنایی بیشتر کاربران با سرویس خود، اشتراک رایگان را راه اندازی کرده است و حق توقف ادامه ارائه سرویس، تغییر در سیاست ارائه سرویس ، محدودسازی و یا تغییر در قابلیت های ارائه شده به هر علتی را برای خود محفوظ می دارد.

سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  هرگونه مبالغ پرداختی در اشتراک رایگان بابت شارژ اضافی و هدیه مطابق بند د ماده ۳۸ و ماده ۷۹ قانون تجارت الکترونیکی ایران تحت هیچ شرایطی برگشت پذیر نمی باشد.

توسعه دهندگان وب سرویس

در صورت استفاده از امکانات توسعه دهندگان، علاوه بر شرایط عمومی شرایط زیر نیز مشمول مشترک بوده و نسبت به سایر شرایط اولویت و تقدم دارد:
  سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری اشتراک شما تنها پس از اخذ اصل مدارک درخواستی فعال گردیده و در صورت عدم انطباق و یا عدم صحت مدارک ارسالی، اشتراک شما غیر فعال گردیده و هیچ مبلغی عودت نخواهد گردید.
 سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری مسئولیت استفاده صحیح و قانونی از سرویس ارائه شده بر عهده فرد احراز هویت شده می باشد. لذا هرگونه شکایت بابت سوء استفاده، کلاه برداری و یا غیره که از طریق( Developer Credentials مانند Client ID و ...) مشترک ارسال شده باشد مستقیما متوجه فرد احراز هویت شده می باشد.
  سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری اخذ مدارک کافی از مشترکین خود جهت ارائه به مراجع قانونی در صورت نیاز به عهده مشترک می باشد.
 سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  استفاده از وب سرویس سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  تنها در سرویس های ذکر شده در سایت ارائه شده توسط مشترک هنگام ثبت نام مقدور می باشد. در صورت تغییر این آدرس بایستی به صورت مکتوب به شرکت اعلام گردد. بدیهی است که در صورت مشاهده استفاده از سرویس از سایت های دیگر حساب مشترک مسدود می گردد.

در صورت عدم رعایت تمام و یا بخشی از شرایط این توافق نامه از سوی مشترک، و یا در صورتی که محرز شود مشترک هویت یا اطلاعات تماس اشتباه به سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  اعلام نموده یا تغییر هرکدام از آنها را به صورت کتبی به شرکت اطلاع نداده است، سامانه ارسال پیامک صوتی و فکس ابری  می تواند بدون اعلام قبلی، پرداخت هرگونه خسارت و بدون رجوع به مراجع قضایی یا اداری، اقدام به مسدود کردن سرویس مشترک نماید.

سفارش آنلاین و دریافت پنل

خرید آنلاین پنل اس ام اسپنل اس ام اس مورد نظر خود را انتخاب کرده اید؟  |